Vážení zákazníci,

s ohledem na situaci na trhu, která způsobila obrovský zájem o kamnářské produkty, se v současnosti potýkáme s velkým množstvím poptávek a dotazů, na které nejsme schopni z kapacitních důvodů rychle reagovat. Přijměte prosím předem naši omluvu, pokud Vám na Váš dotaz nebo poptávku během několika dní nezareagujeme. Na veškeré dotazy i poptávky postupně reagujeme. Pokud by se Vám přesto zdálo, že s odpovědí otálíme, neváhejte nás znovu kontaktovat.

Děkujeme velmi za pochopení a věříme, že nám zachováte důvěru.

Za tým KRBY Jurčák s.r.o., Ing. Petr Jurčák, spolumajitel   

Hledali jsme středně velká kamna a jsme rádi, že výběr padl na tento typ české značky Romotop LAREDO AKKUM. Dostatečně plní funkci jak praktickou tak i estetickou.

Navštívili jsme prodejny velkých dodavatelů, kteří mají široký záběr na cokoliv. Bylo až úsměvné, jaké "znalosti" ohledně krbů a kamen nám poskytli. Moc jsme se toho nedozvěděli, jejich přístup byl opravdu laxní, pokud bych měla známkovat jejich obchodní dovednosti tak nedostatečně! Proto jsme se raději obrátili na menší firmu v našem regionu. Pan Jurčák nám během první schůzky podal tolik informací, že nebylo potřeba dále hledat. Tady cítíte chuť, že vás práce baví, vidíte, že tady tomu i rozumí.

Na vytvrzenou skleněnou podložku vyráběnou na míru jsme sice 2 měsíce čekali, ale čekání se opravdu vyplatilo, výsledek je krásný! Montáž proběhla skvěle s maximální precizností! Kamna nám přináší teplo a rádi u něj odpočíváme, relaxujeme!

Jsme opravdu spokojeni s výsledkem, cenou i samotným provedením od firmy KRBY Jurčák s.r.o.

Přejeme další spokojené zákazníky a pevné zdraví!

Kovaříkovi, Zlín

Komplexní služby

Komplexní služby

Poradenství, návrhy krbů a kamen, realizace na klíč, nerezové komíny, speciální kamnářské materiály

Trvalá hodnota

Trvalá hodnota

Prodáváme krbové vložky a kamna pouze od prověřených výrobců. Námi postavené krby a kamna jsou vysoké kvality a zaručují tak pro vás trvalou hodnotu.

Nakupujte u odborníků

Nakupujte u odborníků

Máme mnohaleté zkušenosti se stavbami krbů a kamen. Díky tomu víme, jak krb nebo kamna nejlépe konstruovat, aby optimálně plnil svou funkci.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení