Zveme vás na předváděcí akci Hoxter, Big Green Egg, Rizzoli a Alfa Forni, bližší informace a registrace zde.

Hledali jsme středně velká kamna a jsme rádi, že výběr padl na tento typ české značky Romotop LAREDO AKKUM. Dostatečně plní funkci jak praktickou tak i estetickou.

Navštívili jsme prodejny velkých dodavatelů, kteří mají široký záběr na cokoliv. Bylo až úsměvné, jaké "znalosti" ohledně krbů a kamen nám poskytli. Moc jsme se toho nedozvěděli, jejich přístup byl opravdu laxní, pokud bych měla známkovat jejich obchodní dovednosti tak nedostatečně! Proto jsme se raději obrátili na menší firmu v našem regionu. Pan Jurčák nám během první schůzky podal tolik informací, že nebylo potřeba dále hledat. Tady cítíte chuť, že vás práce baví, vidíte, že tady tomu i rozumí.

Na vytvrzenou skleněnou podložku vyráběnou na míru jsme sice 2 měsíce čekali, ale čekání se opravdu vyplatilo, výsledek je krásný! Montáž proběhla skvěle s maximální precizností! Kamna nám přináší teplo a rádi u něj odpočíváme, relaxujeme!

Jsme opravdu spokojeni s výsledkem, cenou i samotným provedením od firmy KRBY Jurčák s.r.o.

Přejeme další spokojené zákazníky a pevné zdraví!

Kovaříkovi, Zlín

Vlastní kamenná prodejna

Vlastní kamenná prodejna

v Lípě u Zlína na ploše téměř 100 m2

Působíme po celé ČR

Působíme po celé ČR

krby stavíme po celé ČR

Komplexní kamnářské služby

Komplexní kamnářské služby

poradenství, realizace, prodej

Tým odborníků

Tým odborníků

vždy připraven vám poradit s výběrem krbu, kamen, grilu, materiálů nebo příslušenství

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení