Vážení zákazníci, od 8.7. do 19.7. je náš showroom v Lípě u Zlína z důvodu čerpání dovolené uzavřen. Expedice vašich objednávek je však i po tuto dobu zajištěna! S dotazy ohledně krbů a kamen se můžete obracet na Jiřího Jurčáka (tel. 777733335, jiri.jurcak@krbyjurcak.cz), ohledně ostatního sortimentu a vašich objednávek přes e-shop na Zuzanu Ventrčovou (tel. 733352320, zuzana.ventrcova@krbyjurcak.cz). Děkujeme za pochopení. Za tým KRBY Jurčák, Petr Jurčák

Tento výjmečný grilovací systém byl vyvinut firmou Broil King tak, aby každý mohl docílit skvělých výsledků grilování.

Broil King - systém PGT

Bez ohledu na to, jaký model grilu si vyberete, legendární grilovací systém vám dává možnost vařit na vašem grilu v jakémkoliv stylu. Můžete připravovat dokonalé steaky, grilovat drůbež nebo péct třeba i dezerty. PGT je složen z pěti prvků:

GRILOVACÍHO BOXU, ROŠTŮ, KRYTŮ HOŘÁKŮ, HOŘÁKŮ A OVLÁDACÍCH PLYNOVÝCH VENTILŮ.

Grilovací box je vyroben z tlakově litého hliníku, smaltované oceli a ušlechtilé nerezové oceli. Tyto odolné grilovací boxy poskytují vynikající zadržování tepla a dlouhou životnost.

Grilovací rošty zajišťují vynikající retenci tepla a velmi dobře fungují také při tvorbě chuti a zachování šťavnatosti pokrmu. Těžké litinové rošty mají dvě strany. Jedna strana je špičatá pro perfektní steakové „značky“, zatímco druhá strana má drážky pro nepřetržité „podlévání“. Silné mřížky z nerezové oceli se velmi snadno čistí a poskytují dlouhou životnost.

Flav-R-Wave kryty hořáků - Grilovací systém Flav-R-Wave z nerezové oceli zajišťuje vynikající distribuci tepla po celém povrchu grilu a chrání hořáky před kapajícím tukem. Tuk který spadne na Flav-R-Wave se okamžitě odpaří. Pára vytvořená tímto procesem, která následně ulpívá na grilovaném pokrmu vytváří onu nezaměnitelnou chuť grilování.

Robustní hořáky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli. Patentované hořáky Broil King s velkým průměrem trubice poskytují dvě řady plamenů pro rovnoměrné rozložení tepla.

Ovládací ventily - Linear-Flow – ventily se 180° ovládacími knoflíky Sensi-Touch vám poskytnou dokonalou regulaci tepla, což vám umožní nastavit váš gril na perfektní teplotu pro grilování, pečení nebo pomalé vaření.

Vlastní kamenná prodejna a sklad

Vlastní kamenná prodejna a sklad

v Lípě u Zlína, k vidění krbové vložky, kamna, grily a další

Působíme po celé ČR

Působíme po celé ČR

krby stavíme po celé ČR

Komplexní kamnářské služby

Komplexní kamnářské služby

od návrhu po realizaci

Tým odborníků

Tým odborníků

vždy připraven vám poradit s výběrem krbu, kamen, grilu, materiálů nebo příslušenství