Vážení zákazníci, od 8.7. do 19.7. je náš showroom v Lípě u Zlína z důvodu čerpání dovolené uzavřen. Expedice vašich objednávek je však i po tuto dobu zajištěna! S dotazy ohledně krbů a kamen se můžete obracet na Jiřího Jurčáka (tel. 777733335, jiri.jurcak@krbyjurcak.cz), ohledně ostatního sortimentu a vašich objednávek přes e-shop na Zuzanu Ventrčovou (tel. 733352320, zuzana.ventrcova@krbyjurcak.cz). Děkujeme za pochopení. Za tým KRBY Jurčák, Petr Jurčák

Sporáky Rizzoli se pyšní hned několika certifikáty, které potvrzují jejich dokonalou funkčnost.

Surround Heat


Sporáky na dřevo vybavené certifikovaným systémem Surround Heat pro zabudování mezi skříňky linky zaručují vyšší bezpečnost ve všech situacích a podmínkách instalace. Certifikovaný systém pro odvod tepla používá nejmodernější izolační materiály, které spolu se zařízeními na rozptyl tepla zaručují optimální izolaci na bocích.

Rizzoli Sporák na dřevo

Spalovací systém SuperFlame


Systém spalování Superflame ® přítomný ve sporácích na dřevo, představuje kombinaci spalovací komory ze žáruvzdorného materiálu se speciální geometrií proudění vzduchu, která umožňuje předehřívání a převahu přívodu sekundárního vzduchu vzhledem k primárnímu. Tento inovační systém kompletuje přesná poloha vstupu sekundárního vzduchu. Dřevo hoří mnohem účinněji a poskytuje mnohem vyšší účinnost, nižší je spotřeba i emise. Těchto vynikajících výsledků se dosahuje i díky velkému množství certifikovaného žáruvzdorného materiálu, který je ve spalovací komoře a v odvodu spalin. Velká tloušťka ohnivzdorného materiálu zaručuje značnou akumulaci tepla produkovaného během spalování a jeho nepřetržité a postupné uvolňování během následujících hodin po dohoření ohně.

Rizzoli Sporák na dřevo

Připojení externího přívodu vzduchu


Sporáky značky Rizzoli jsou díky přípravě na přívod externího vzduchu ideálním řešením pro pasivní místnosti nebo pro dobře izolované domy a prakticky nezbytné pro klimatizované prostory. Přívod vzduchu pro ohniště je zvenčí, nikoli z místnosti, kde je nainstalován sporák nebo termosporák na dřevo.

Rizzoli Sporák na dřevo

Čisté sklo napořád "Shiny Glas"


Speciální samočisticí dvířka topeniště s dvojitým nebo trojitým sklem, spolu se zvláštními proudy předehřátého vzduchu zaručují, že skla budou během provozu vždy čistá, aby zaručila dokonalý pohled na plameny.

Rizzoli Sporák na dřevo
Vlastní kamenná prodejna a sklad

Vlastní kamenná prodejna a sklad

v Lípě u Zlína, k vidění krbové vložky, kamna, grily a další

Působíme po celé ČR

Působíme po celé ČR

krby stavíme po celé ČR

Komplexní kamnářské služby

Komplexní kamnářské služby

od návrhu po realizaci

Tým odborníků

Tým odborníků

vždy připraven vám poradit s výběrem krbu, kamen, grilu, materiálů nebo příslušenství