Vážení zákazníci, od 8.7. do 19.7. je náš showroom v Lípě u Zlína z důvodu čerpání dovolené uzavřen. Expedice vašich objednávek je však i po tuto dobu zajištěna! S dotazy ohledně krbů a kamen se můžete obracet na Jiřího Jurčáka (tel. 777733335, jiri.jurcak@krbyjurcak.cz), ohledně ostatního sortimentu a vašich objednávek přes e-shop na Zuzanu Ventrčovou (tel. 733352320, zuzana.ventrcova@krbyjurcak.cz). Děkujeme za pochopení. Za tým KRBY Jurčák, Petr Jurčák

Za kvalitou výrobků Big Green Egg (modelů i příslušenství) si stojíme. Každé Big Green Egg je důkladě prohlédnuto a zkontrolováno než opustí výrobní továrnu. Díky této kontrole může výrobce zaručit, že má daný produkt nejvyšší kvalitu a je ve své kategorii nejlepší. Pokud by se přece jen něco rozbilo nebo nefungovalo, poskytuje Big Green Egg vynikající záruční podmínky a servis první třídy po celém světě.

Pokud chcete využít plnou záruku nebo jiný typ servisu, začněte tím, že bezprostředně po koupi, své EGG zaregistrujete. Ujišťujeme Vás, že je to tak rychlé a jednoduché jako bylo koupení Vašeho EGG! Následně doporučujeme uschovat si potvrzení o registraci i veškeré doklady o koupi pro případach, že byste přece jenom záruku potřebovali uplatnit. V takovém případě bychom Vás o tyto doklady požádali.

REGISTRACI PROVEDETE KLIKNUTÍM NA TENTO ODKAZ

Příslušenství není potřeba registrovat. Nicméně doporučujeme uschovat si potvrzení o koupi. Big Green Egg poskytuje doživotní záruku na všechny keramické části a konstrukce EGG. Na ostatní části nabízí omezenou záruku. Pokud chcete vědět jaké jsou záruční doby a podmínky pro jednotlivé komponenty EGG, stáhněte si naši příručku "Big Green Egg - termíny a podmínky omezené záruční doby", kterou najdete pod článkem.

Pozáruční servis - jsme schopni ve spolupráci s distributorem Big Green Egg v ČR zajistit kompletní servis. V rámci pozáručního servisu distributor zajistí, dodá a vymění potřebné díly, zkontroluje stav produktu a provedene potřebnou údržbu. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat pro pozáruční servis, nebo kontaktujte přímo zákaznický servis distributora ČR - pozáruční servis.

Big Green Egg udělal vše proto, aby byla zajištěna maximální bezpečnost při jeho používání. Uživatel zodpovídá za zajištění vlastní bezpečnosti a ochrany životního prostředí a vždy musí být velmi obezřetný a zacházet s EGG a souvisejícím příslušenství s opatrností a péčí.

Vlastní kamenná prodejna a sklad

Vlastní kamenná prodejna a sklad

v Lípě u Zlína, k vidění krbové vložky, kamna, grily a další

Působíme po celé ČR

Působíme po celé ČR

krby stavíme po celé ČR

Komplexní kamnářské služby

Komplexní kamnářské služby

od návrhu po realizaci

Tým odborníků

Tým odborníků

vždy připraven vám poradit s výběrem krbu, kamen, grilu, materiálů nebo příslušenství