Vážení zákazníci, od 2.7. do 10.7. čerpáme dovolenou a náš showroom v Lípě u Zlína proto bude uzavřen. Pokud byste však měli v tomto období vážný zájem o pořízení grilu nebo jiného zboží ze sortimentu "vaření", neváhejte se obrátit na naši specialistku Zuzanu Ventrčovou, zuzana.ventrcova@krbyjurcak.cz, tel. 733352320, která Vám i během dovolené bude asistovat s výběrem.

Veškeré přijaté objednávky, dotazy a poptávky budeme vyřizovat od 11.7. Děkujeme za pochopení.

Tým KRBY Jurčák  

Finská akumulační kamna Salzburg od firmy Nordpeis. To jsou kamna, která se perfektně hodí do nízkoenergetických domů. Nízký nominální výkon v kombinaci s akumulačním materiálem PowerStone zajišťuje dokonalou tepelnou pohodu bez přetápění místnosti. PowerStone akumuluje tepelnou energii vytvořenou spalováním dřeva, aby ji pak rovnoměrně a postupně po dlouhou dobu sálal do okolí. Délka…

Číst více
Filtrace
Navštivte náš showroom
Přijďte se pobavit, poradit či přesvědčit o kvalitách produktů, které Vám nabízíme. Najdete nás v obci Lípa nedaleko Zlína.
Komplexní služby

Komplexní služby

Poradenství, návrhy krbů a kamen, realizace na klíč, nerezové komíny, speciální kamnářské materiály

Trvalá hodnota

Trvalá hodnota

Prodáváme krbové vložky a kamna pouze od prověřených výrobců. Námi postavené krby a kamna jsou vysoké kvality a zaručují tak pro vás trvalou hodnotu.

Nakupujte u odborníků

Nakupujte u odborníků

Máme mnohaleté zkušenosti se stavbami krbů a kamen. Díky tomu víme, jak krb nebo kamna nejlépe konstruovat, aby optimálně plnil svou funkci.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení