Vážení zákazníci, od 2.7. do 10.7. čerpáme dovolenou a náš showroom v Lípě u Zlína proto bude uzavřen. Pokud byste však měli v tomto období vážný zájem o pořízení grilu nebo jiného zboží ze sortimentu "vaření", neváhejte se obrátit na naši specialistku Zuzanu Ventrčovou, zuzana.ventrcova@krbyjurcak.cz, tel. 733352320, která Vám i během dovolené bude asistovat s výběrem.

Veškeré přijaté objednávky, dotazy a poptávky budeme vyřizovat od 11.7. Děkujeme za pochopení.

Tým KRBY Jurčák  

Firma Ulrich Brunner GmbH se již přes 25 let zabývá výrobou vložek do kamen na spalování dreva, zejména  krbu a kachlových kamen. Tato bavorská rodinná firma disponuje odbornými znalostmi tohoto řemesla, které jí umožňují vyhovět i mimořádným požadavkům jejích klientů na provedení krbu (včetně krbu s teplovodním výměníkem), případně kamen.  Brunner patří právem k absolutní špičce v…

Číst více
Filtrace
Navštivte náš showroom
Přijďte se pobavit, poradit či přesvědčit o kvalitách produktů, které Vám nabízíme. Najdete nás v obci Lípa nedaleko Zlína.
Komplexní služby

Komplexní služby

Poradenství, návrhy krbů a kamen, realizace na klíč, nerezové komíny, speciální kamnářské materiály

Trvalá hodnota

Trvalá hodnota

Prodáváme krbové vložky a kamna pouze od prověřených výrobců. Námi postavené krby a kamna jsou vysoké kvality a zaručují tak pro vás trvalou hodnotu.

Nakupujte u odborníků

Nakupujte u odborníků

Máme mnohaleté zkušenosti se stavbami krbů a kamen. Díky tomu víme, jak krb nebo kamna nejlépe konstruovat, aby optimálně plnil svou funkci.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení