Vážení zákazníci, od 8.7. do 19.7. je náš showroom v Lípě u Zlína z důvodu čerpání dovolené uzavřen. Expedice vašich objednávek je však i po tuto dobu zajištěna! S dotazy ohledně krbů a kamen se můžete obracet na Jiřího Jurčáka (tel. 777733335, jiri.jurcak@krbyjurcak.cz), ohledně ostatního sortimentu a vašich objednávek přes e-shop na Zuzanu Ventrčovou (tel. 733352320, zuzana.ventrcova@krbyjurcak.cz). Děkujeme za pochopení. Za tým KRBY Jurčák, Petr Jurčák

BBQ plynové grily Broil King patří mezi nejoblíbenější značky na světě. Tyto grily vyhledávají právě ti z vás, kteří grilování myslí vážně, kteří preferují výrobky z tradičních průmyslových zemí. Naprostá většina produktů Broil King je totiž vyráběna v kolébce grilování - v Kanadě a USA. Společnost "Next Manufacture" má za sebou obrovskou historii vývoje. Vznikla v roce 1904 ve Waterloo v Kanadě. Za ty roky prošla mnoha změnami ať už výrobními či reorganizačními, rozšířením výrobních hal, divizí, zahraničních obchodních vztahů aj. Od počátku jde ale stále o rodinný podnik, což je zkrátka na kvalitě všech výrobků znát. Broil King můžete znát také jako plynové grily Broil-Mate, Sterling, Broil-King, Huntington aj. 

Jaké jsou vlastně předosti plynových grilů Broil King? Čím jsou vlastně tak vyjímečné?

Výrobce nešetří na materiálech komponent. Celá konstrukce včetně roštů jsou z robustních materiálů. Prostory mezi hořáky nejsou tak velké jako u konkurenčních grilů (mnohem lépe "zpracováváte" teplo).

Broil King BBQ plynové grily nabízí širokou škálu doplňků. Splňte si sen o dokonalé venkovní kuchyni.

Již brzy vystavíme první modely plynových grilů Broil King. Navštivte naší kamennou prodejnu KRBY Jurčák v Lípě! Přesvědčíte se o kvalitě Broil King na vlastní oči. Proškolený personál zodpoví všechny vaše otázky. 

Filtrace
Vlastní kamenná prodejna a sklad

Vlastní kamenná prodejna a sklad

v Lípě u Zlína, k vidění krbové vložky, kamna, grily a další

Působíme po celé ČR

Působíme po celé ČR

krby stavíme po celé ČR

Komplexní kamnářské služby

Komplexní kamnářské služby

od návrhu po realizaci

Tým odborníků

Tým odborníků

vždy připraven vám poradit s výběrem krbu, kamen, grilu, materiálů nebo příslušenství