Hoxter je v branži výroby krbů synonymem pro kvalitu a precizní fungování. Obchodní zásady české firmy Hoxter založené na technické dovednosti, podnikatelské odpovědnosti a absolutní spolehlivosti se odrážejí v prvotřídní kvalitě dodávaných produktů. Hoxter produkty splňují nejvyšší požadavky na každodenní použitelnost, technickou vyspělost, dlouhou životnost a design. Z těchto důvodů jsou dnes výrobky Hoxter úspěšně rozšířeny v mnoha evropských zemích. Hoxter vyrábí krbové vložky v Jinačovicích, okr. Brno-venkov, a to od roku 2009 a dodává je do více než 23 zemí, nejen v Evropě.

HOXTER, a.s. - zakladatelé, p. Richard Dorazil a p. Petr Banasinski

p. Richard Dorazil a p. Petr Banasinski - zakladatelé HOXTER, a.s.

Obchodní filozofie firmy HOXTER

Hoxter spolupracuje výhradně s odborníky v oboru, tedy s kamnáři, kteří k produktům Hoxter poskytují patřičně kvalitní práci a servis. Společnost Hoxter se tak snaží zabránit prodeji jejich produktů na internetu. Majitelé firmy Hoxter se rozhodli jít cestou selektivní distribuce, která zahrnuje důvěru a respektuje obchodní partnerství. Tato cesta se ukázala jako správná, konečným zákazníkům totiž přináší servis, který je pro perfektní funkčnost krbu velmi důležitý.

Tato filozofie je důvodem, proč produkty Hoxter v našem internetovém obchodě nemůžete zakoupit napřímo, ale je třeba nás kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře, nebo jinak (telefonicky, mailem).

Kvalita

Na korpus krbových vložek poskytuje Hoxter záruku 5 let. Hoxter se neztotožňuje se současným trendem vyrábět produkty s krátkodobou životností. Produkty Hoxter jsou robustní, vyrobené z nejkvalitnějších materiálů, schopné dlouhodobě obstát při intenzivním používání a vysoké zátěži.

Hoxter - kvalita

Materiály

Korpusy jsou vyrobeny z žáruvzdorné oceli třídy P265 GH, používané pro výrobu tlakových nádob a potrubí, pracujících za vysokých teplot. Oproti standardní konstrukční oceli je žáruvzdorná ocel obohacena o Cr a Ni. Materiál je také vyšší chemické čistoty. Díky tomu je zajištěna dlouhá životnost a mechanická stálost při teplotním namáhání.

Dvojité prosklení

Dvojité prosklení dvířek odpovídá aktuálním stavebním standardům. Díky současným možnostem tepelné izolace staveb jsou energetické požadavky domů i jednotlivých místností nižší než dříve. Dvojité prosklení zlepšuje izolační vlastnosti dvířek a redukuje množství tepla prosálaného dvířky do místnosti. V místnosti s nižšími energetickými požadavky tak nedochází k přetápění.

Hoxter - dvojité prosklení

Filtrace
Vlastní kamenná prodejna a sklad

Vlastní kamenná prodejna a sklad

v Lípě u Zlína, k vidění krbové vložky, kamna, grily a další

Působíme po celé ČR

Působíme po celé ČR

krby stavíme po celé ČR

Komplexní kamnářské služby

Komplexní kamnářské služby

od návrhu po realizaci

Tým odborníků

Tým odborníků

vždy připraven vám poradit s výběrem krbu, kamen, grilu, materiálů nebo příslušenství