Vážení zákazníci,

s ohledem na situaci na trhu, která způsobila obrovský zájem o kamnářské produkty, se v současnosti potýkáme s velkým množstvím poptávek a dotazů, na které nejsme schopni z kapacitních důvodů rychle reagovat. Přijměte prosím předem naši omluvu, pokud Vám na Váš dotaz nebo poptávku během několika dní nezareagujeme. Na veškeré dotazy i poptávky postupně reagujeme. Pokud by se Vám přesto zdálo, že s odpovědí otálíme, neváhejte nás znovu kontaktovat.

Děkujeme velmi za pochopení a věříme, že nám zachováte důvěru.

Za tým KRBY Jurčák s.r.o., Ing. Petr Jurčák, spolumajitel   

SPARTHERM Feuerungstechnik GmbH je jedním z největších výrobců krbových vložek a krbových kamen v Německu. Díky vysoké kvalitě a modernímu designu svých krbových vložek a kamen se stala významným hráčem na trhu známým po celé Evropě.

Firma Spartherm neustále investuje do nových technologií a nových strojů, aby byla schopna pracovat optimálním a ekologickým způsobem.

Záruka kvalitního zpracování, vysoká účinnost, dlouhá životnost, inovace a čistý design. Tyto vlastnosti se spojují v jedno v našich produktech.

Mezi hlavní výhody Sparthermu patří:

  • vynikající hoření i při komplikovaných podmínkách
  • velmi promyšlená a robustní mechanika zavírání a utěsnění ohniště
  • optimalizovaný proces hoření
  • bezkonkurenční jednička v čistotě skla
  • nejširší nabídka výrobků
  • bezporuchovost
  • bezvadný servis

Krbová kamna Spartherm nabízí velkou škálu barevných variant a různá doplňková vybavení za příplatek. Za všechny můžeme jmenovat elektronickou regulaci spalování S-Thermatik NEO, vakuový spínač S-USI II. a u některých modelů možnost černého šamotu.

Speciální novinkou pro topnou sezónu 2022/2023 jsou kamna "Black edition". Jak už samotný název napovídá, jedná se o luxusní černou edici vybraných modelů, přičemž v ceně je jak černý šamot, speciálně ztmavené sklo a černá rukojeť otevírání.

Filtrace
Komplexní služby

Komplexní služby

Poradenství, návrhy krbů a kamen, realizace na klíč, nerezové komíny, speciální kamnářské materiály

Trvalá hodnota

Trvalá hodnota

Prodáváme krbové vložky a kamna pouze od prověřených výrobců. Námi postavené krby a kamna jsou vysoké kvality a zaručují tak pro vás trvalou hodnotu.

Nakupujte u odborníků

Nakupujte u odborníků

Máme mnohaleté zkušenosti se stavbami krbů a kamen. Díky tomu víme, jak krb nebo kamna nejlépe konstruovat, aby optimálně plnil svou funkci.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení