SPARTHERM Feuerungstechnik GmbH je jedním z největších výrobců krbových vložek a krbových kamen v Německu. Díky vysoké kvalitě a modernímu designu svých krbových vložek a kamen se stala významným hráčem na trhu známým po celé Evropě.

Firma Spartherm neustále investuje do nových technologií a nových strojů, aby byla schopna pracovat optimálním a ekologickým způsobem.

Záruka kvalitního zpracování, vysoká účinnost, dlouhá životnost, inovace a čistý design. Tyto vlastnosti se spojují v jedno v našich produktech.

Mezi hlavní výhody Sparthermu patří:

  • vynikající hoření i při komplikovaných podmínkách
  • velmi promyšlená a robustní mechanika zavírání a utěsnění ohniště
  • optimalizovaný proces hoření
  • bezkonkurenční jednička v čistotě skla
  • nejširší nabídka výrobků
  • bezporuchovost
  • bezvadný servis

Krbová kamna Spartherm nabízí velkou škálu barevných variant a různá doplňková vybavení za příplatek. Za všechny můžeme jmenovat elektronickou regulaci spalování S-Thermatik NEO, vakuový spínač S-USI II. a u některých modelů možnost černého šamotu.

Speciální novinkou pro topnou sezónu 2022/2023 jsou kamna "Black edition". Jak už samotný název napovídá, jedná se o luxusní černou edici vybraných modelů, přičemž v ceně je jak černý šamot, speciálně ztmavené sklo a černá rukojeť otevírání.

Vlastní kamenná prodejna

Vlastní kamenná prodejna

v Lípě u Zlína na ploše téměř 100 m2

Působíme po celé ČR

Působíme po celé ČR

krby stavíme po celé ČR

Komplexní kamnářské služby

Komplexní kamnářské služby

poradenství, realizace, prodej

Tým odborníků

Tým odborníků

vždy připraven vám poradit s výběrem krbu, kamen, grilu, materiálů nebo příslušenství

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení