Pokud přemýšlíte, že si do svého domova nebo kamkoli jinam pořídíte kamna, krb nebo jiné topeniště, jsme tu my, abychom vám pomohli. Se stavbou krbů, kamen a jiných topenišť máme letité zkušenosti.

Analýza vašich potřeb a představ

Protože dbáme na to, aby každé námi postavené topeniště plnilo perfektně svojí funkci a aby zároveň odpovídalo představám svých budoucích majitelů, naše práce vždy začíná detailní analýzou vašich představ.

U nás se vám totiž nestane, že bychom slepě převzali váš požadavek na stavbu kamen či krbu a tento zrealizovali, aniž bychom si byli jistí, že je to to nejlepší možné řešení z hlediska správné funkčnosti, záruky dlouhodobé životnosti a perfektního designu, který zapadne do celkového konceptu vašeho interiéru. Vždy si nejprve ujasníme, co od vašeho budoucího topeniště očekáváte a v případě potřeby vám vysvětlíme pozitiva i negativa jednotlivých možných variant. Součástí této analýzy je prakticky vždy i návštěva místa, kde chcete krb či kamna realizovat.

Návrh možných řešení

Na základě této analýzy vám navrhneme možná řešení. Připravíme vám zpravidla několik variant a tyto vám naceníme. Na vás pak je vybrat, pro kterou variantu se rozhodnete.

Jasné cenové podmínky

Pokud se rozhodnete pro spolupráci s námi, přípravíme vám stručnou smlouvu o dílo. Žádné nejasné formulace, žádné právní kličky. Jasně specifikované dílo, jasně stanovená cena a termíny. Na základě odsouhlasené smlouvy o dílo vám zpravidla vystavíme zálohovou fakturu, která nám umožní zajistit hlavní komponenty vašeho budoucího krbu či kamen. 

Důraz na kvalitu a detaily 

Stavby krbů a kamen realizujeme tak, abyste za své peníze dostali topeniště, které vám vydrží opravdu dlouho. Používáme velmi kvalitní materiály, které máme mnohokrát prověřené.

Při naši práci si rovněž zakládáme na detailech. Například u klasických konvekčních teplovzdušných krbů zpravidla používáme na míru zhotovené větrací štěrbiny z nerezové oceli lakované jakoukoli barvou ze vzorníku RAL (mezinárodně uznávaný standard pro stupnici barevných odstínů). Není pro nás problém zajistit ani jakýkoli jiný ocelový prvek, například na míru zhotovený ocelový dřevník, a podobně.

Co vám můžeme nabídnout?

Akumulační sálavé krby

Designové teplovzdušné krby

Teplovodní krby

Akumulační (kachlová) kamna

Akumulační kamna s hypokaustem

Kachlové sporáky a pece

Volně stojící krbová kamna

  • teplovzdušná
  • akumulační
  • teplovodní

Bude pro nás ctí, pokud si pro stavbu svého nového krbu, kamen nebo sporáku vyberete právě naši firmu. Působíme po celé ČR.

Komplexní služby

Komplexní služby

Poradenství, návrhy krbů a kamen, realizace na klíč, nerezové komíny, speciální kamnářské materiály

Trvalá hodnota

Trvalá hodnota

Prodáváme krbové vložky a kamna pouze od prověřených výrobců. Námi postavené krby a kamna jsou vysoké kvality a zaručují tak pro vás trvalou hodnotu.

Nakupujte u odborníků

Nakupujte u odborníků

Máme mnohaleté zkušenosti se stavbami krbů a kamen. Díky tomu víme, jak krb nebo kamna nejlépe konstruovat, aby optimálně plnili svou funkci.