Vážení zákazníci,

s ohledem na situaci na trhu, která způsobila obrovský zájem o kamnářské produkty, se v současnosti potýkáme s velkým množstvím poptávek a dotazů, na které nejsme schopni z kapacitních důvodů rychle reagovat. Přijměte prosím předem naši omluvu, pokud Vám na Váš dotaz nebo poptávku během několika dní nezareagujeme. Na veškeré dotazy i poptávky postupně reagujeme. Pokud by se Vám přesto zdálo, že s odpovědí otálíme, neváhejte nás znovu kontaktovat.

Děkujeme velmi za pochopení a věříme, že nám zachováte důvěru.

Za tým KRBY Jurčák s.r.o., Ing. Petr Jurčák, spolumajitel   

Keramické grily Big Green Egg - originál kamado grily již od roku 1974

Pro tuto sezónu jsme si vytyčili novou metu - vybudovat nový showroom se zahradními grily a příslušenstvím.

Pokud patříte mezi milovníky grilování a s příchodem jara už přemýšlíte, jakou si postavit venkovní kuchyni, co vše v ní budete chtít vykouzlit, už si nemusíte lámat hlavu. Jsme tu pro vás s kompletní nabídkou luxusních keramických grilů Big Green Egg provtřídní kvality. Dále u nás najdete plynové grily a grily na dřevěné uhlí německé značky Rösle, které patří rovněž mezi špičku zahradního grilování. 

K Big Green Egg a Rösle si můžete vybrat i širokou paletu příslušenství. Téměř vše je k vidění a vyzkoušení u nás v shoroomu v Lípě, kde si jednotlivé výrobky můžete v klidu osahat. Protože sortiment příslušenství je opravdu velmi široký, pro lepší přehlednost jsme jej rozdělili do několika kategorií, aby se vám z toho nezamotala hlava. 

Vedle světoznámého Big Green Egg a Rösle vám představujeme vysoce kvalitní litinové nádobí značky Petromax. Takový guláš z litinového kotlíku je skvělá pochoutka!

Velkým pomocníkem ve světě grilování se stal podpalovač Looftlighter značky Looft, který si můžete na našem showroomu též prohlédnout. K vidění máme i absolutní novinku, co se týče kontroly teploty připravovaných pokrmů, ať už je to roastbeef nebo vepřové koleno. Společnost Apption Labs vyvinula naprosto unikátní bezdrátový teploměr Meater, který se snadno propojí s mobilní aplikací v českém jazyce.

A bez kvalitních nožů by grilování opravdu nešlo. Vybrali jsme nejlepší z nejlepších: Forged, nože vyznačující se ručně kovanou čepelí a Style de Vie, u kterých je každé provedení nože originál. Style de Vie rozšířil nabídku o kolekci Laguiole, která zahrnuje luxusní sady příborů, nožů a speciálních produktů, jako je šavle na otevírání šampaňského.

V případě, že si nebudete vědět rady s výběrem, neváhejte se na nás obrátit. Rádi pomůžeme.

Komplexní služby

Komplexní služby

Poradenství, návrhy krbů a kamen, realizace na klíč, nerezové komíny, speciální kamnářské materiály

Trvalá hodnota

Trvalá hodnota

Prodáváme krbové vložky a kamna pouze od prověřených výrobců. Námi postavené krby a kamna jsou vysoké kvality a zaručují tak pro vás trvalou hodnotu.

Nakupujte u odborníků

Nakupujte u odborníků

Máme mnohaleté zkušenosti se stavbami krbů a kamen. Díky tomu víme, jak krb nebo kamna nejlépe konstruovat, aby optimálně plnil svou funkci.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení