Sommerhuber

Pokud toužíte po něčem opravdu výjimečném, je zde keramika Sommerhuber. Od tradičních keramických kachlí po designovou velkoformátovou keramiku jedinečného vzhledu.

Přemýšlíte, co použít jako povrchovou úpravu vašeho krbu nebo kamen, nebo čím krb či kamna ozvláštnit? Přijďte se k nám podívat na vzorky kachlí hornorakouské firmy Sommerhuber. Co se týče keramiky, nic lepšího zřejmě na trhu nenajdete.

Tradice & moderní doba ve znamení slunce

Historie tradičního kamnářského řemesla v hornorakouském Steyeru sahá do roku 1491. I v dnešní době jsou kachle vyráběny podle původních postupů i když jsou podporovány nejmodernějšími technologiemi. Sortiment firmy Sommerhuber je velice rozšířený. Firma ve své manufaktuře vyrábí kachle pro tradiční kamna a krby, stejně jako designově orientovanou velkoformátovou keramiku a keramiku pro zařízení wellness. Budoucnost je tedy založena na silném základu mnohaleté tradice.

Útulnost & pohoda v centru vaší pozornosti

Ze všech metod vytápění je tepelné záření vycházející z keramiky Sommerhuber nejblíže zdraví prospěšnému záření slunečních paprsků. Vytváří útulné vnitřní klima, jemně ohřívá tělo a objekty v místnosti, nikoli však vzduch. Výrobky Sommerhuber jsou vyjádřením holistické kultury bydlení. Individuální pohoda v nejkrásnější formě.

Inovace & rozvoj - hlavní principy firmy Sommerhuber

Od současných inovací v glazování, jedinečných keramických konstrukcí a povrchů až po unikátně tvarované keramické díly v moderním stylu. Se zkušenostmi a odbornými znalostmi nabytými za více než 500 let se firma Sommerhuber neustále rozvíjí. Jejich výrobky reflektují dnešní designové standardy.

Nejmodernější technologie & tradiční řemeslo v harmonii

Dokonce i dnes je každá vyrobená keramická kachle spojena s řemeslnou výrobou, bez ohledu na její formát či design. Každá kachle je samostatně odlita, opracována, opatřena glazurou a vypálena v průběhu 36 hodin. Navzdory všem maximálním designovým a nejmodernějším technologickým standardům se průběh výroby za uplynulá staletí příliš nezměnily. Od prvotního návrhu až po dokončená kachlová kamna, obklady pro krby nebo pro použití ve wellness, se výrobky Sommerhuber vyznačují nejvyšší řemeslnou kvalitou.

Rodinné podnikání s historií

Původ je základem budoucnosti. Od roku 1843 je firma ve vlastnictví rodiny Sommerhuber a dnes je provozována její pátou generací. Díky svojí mimořádné kvalitě a dlouholetým zkušenostem v oboru řemesel firma získala v roce 1900 titul císařského a královského (k. & k.) dodavatele pro rod Habsburků. V roce 1905 pak byla jmenována dodavatelem prince Ludvíka Sasko-Kobursko-Gothajského.

Komplexní služby

Komplexní služby

Poradenství, návrhy krbů a kamen, realizace na klíč, nerezové komíny, speciální kamnářské materiály

Trvalá hodnota

Trvalá hodnota

Prodáváme krbové vložky a kamna pouze od prověřených výrobců. Námi postavené krby a kamna jsou vysoké kvality a zaručují tak pro vás trvalou hodnotu.

Nakupujte u odborníků

Nakupujte u odborníků

Máme mnohaleté zkušenosti se stavbami krbů a kamen. Díky tomu víme, jak krb nebo kamna nejlépe konstruovat, aby optimálně plnil svou funkci.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení