Pokud se chystáte na nadcházející grilovací sezónu, zpozorněte! Přinášíme vám grily německé značky Rösle, a to jak plynové, tak i na dřevěné uhlí.

Nově si u nás můžete pořídit nejen krbová kamna, krbové vložky nebo celé krby, ale také grily! Zařadili jsme do nabídky německé grily Rösle, a to jak plynové, tak i na dřevěné uhlí.

Aktuálně chystáme rozšíření našeho showroomu, kde budete mít možnost osahat si plynový gril Rösle Videro G4-S Vario+ s velkým množstvím doplňků a přesvědčit se tak o jeho kvalitách. Kromě samotného grilu budou k dispozici také nejrůznější pomocníci pro grilování a vaření. Předpokládaný termín otevření nových výstavních prostor je první březnový týden 2022. Budeme se těšit na vaši návštěvu!

Komplexní služby

Komplexní služby

Poradenství, návrhy krbů a kamen, realizace na klíč, nerezové komíny, speciální kamnářské materiály

Trvalá hodnota

Trvalá hodnota

Prodáváme krbové vložky a kamna pouze od prověřených výrobců. Námi postavené krby a kamna jsou vysoké kvality a zaručují tak pro vás trvalou hodnotu.

Nakupujte u odborníků

Nakupujte u odborníků

Máme mnohaleté zkušenosti se stavbami krbů a kamen. Díky tomu víme, jak krb nebo kamna nejlépe konstruovat, aby optimálně plnil svou funkci.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení