Předváděcí akce

Ohlédnutí za předváděcí akcí krbových vložek Hoxter a keramických kamado grilů Big Green Egg ze dne 18.05.2022

Ať už jste se dozvěděli o předváděcí akci pozdě, nebo jste se zkrátka nemohli dostavit osobně, nevadí. Pohodlně se usaďte a užijte si alespoň virtuální prohlídku!

Myšlenka uspořádat předváděcí akci a den otevřených dvěří se nám honila hlavou od samého začátku, kdy jsme zapustili kořeny v Lípě u Zlína. Bohužel pracovní vytížení a všemožná nařízení a zákazy nám prvotní plány v roce 2021 zhatily. Všemu jsme nechali volný průběh a tak se stalo, že jsme společnými silami rozšířili oblast podnikání o sekci "Grilování a vaření". Netrvalo to dlouho, nový showroom se zcela zaplnil luxusními grily Big Green Egg, grily Rösle, příslušenstvím, perfektním vybavením, pro ještě lepří grilování a vaření, Petromax a Style de Vie Authentique. Najednou, s příchodem jara, oprášili jsme onu myšlenku a započala organizace, vyřizování, zařizování, aby si každý návštěvník odnesl perfektní zážitek. 

Ve spolupráci s firmou HOXTER jste tak měli možnost zhlédnout a konzultovat výběr krbové vložky:

HOXTER HAKA 89/45ha - zadní přikládání, horní výsuv, jednosklo

Tato krbová vložka už sice není ve standardní nabídce firmy Hoxter, k dispozici je běžně pouze s dvířky na pantech, ale není problém na vyžádání tuto krbovou vložku vyrobit i s horním zdvihem. A právě tuto variantu nám z Hoxteru přivezli.

HOXTER ECKA 51/51/51H - horní výsuv, dvojsklo

                       

HOXTER ECKA 80/35/50Slh - levá, horní výsuv, jednosklo

                                                                                

HOXTER UKA 56/50/56/52h - nosná konstrukce, pětistranný stavěcí rám 70 mm černý

HOXTER HAKA 60/50Sth - tunel, horní výsuv/panty vlevo, jednosklo

HOXTER HAKA 63/51 - kopule D180, dvojsklo, panty vlevo

Druhá část předváděcí akce se nesla v duchu grilování a vaření. V hlavní roli se ukázaly keramické grily Big Green Egg - konkrétně modely MiniMax, Small, Large a plynový gril Rösle Videro G3-S Vario+. Dále si hosté mohli prohlédnout na našem showroomu Big Greed Egg Medium, plynový gril Rösle Videro G4-S Vario+ a grily na dřevěné uhlí Rösle No.1 AIR F50 včetně novinky letošní sezóny No.1 AIR F60 NERO - v černém provedení.

Počasí objednané, sluníčko se na nás usmálo a vůně grilovaných pokrmů provoněla celou Lípu. Degustační menu bylo tak vynikající, že nelze ani slovy popsat. O jeho přípravu se postaral mistr grilovací obracečky, pan Jiří Skřivánek (specialista Big Green Egg ČR). Dokonalá příprava, dokonalé provedení - to je charakteristický rukopis celého procesu grilování jak na keramických grilech Big Green Egg, tak na plynových grilech Rösle. Ostatně každý, kdo se k nám přišel podívat, se mohl přesvědčit na vlastní oči a hlavně na vlastní chutě! V okamžiku, kdy jsme podávali jemně zauzeného lososa na štěpkách Big Green Egg Cherry, všechno utichlo. Abychom to vysvětlili - zauzený losos v Big Green Egg je totiž úplně jiná liga, žádná utahaná a mdlá ryba se nekoná. Naopak naprosto svěží, šťavnatá pochoutka. A copak jste tu měli vlastně vše možnost ochutnat?

Degustační menu:

Jemně zauzený losos, grilovaná zelenina, jogurtovo-česnekový dip

Vepřová panenka, vepřové kotlety, grilovaná zelenina

Trhané maso z hovězího krku v tortile nebo s bagetkou

Cramble s drobenkou a vanilkovou zmrzlinou

Srdečně děkujeme všem, kteří si udělali čas a přišli se k nám podívat. Rovněž děkujeme partnerům z firmy Hoxter za skvělou spolupráci. Pevně věříme, že podobnou akci budeme moci pro naše zákazníky uspořádat i v příštím roce 2023. 

Níže si můžete prohlédnout fotogalerii, jak to u nás probíhalo. 

Komplexní služby

Komplexní služby

Poradenství, návrhy krbů a kamen, realizace na klíč, nerezové komíny, speciální kamnářské materiály

Trvalá hodnota

Trvalá hodnota

Prodáváme krbové vložky a kamna pouze od prověřených výrobců. Námi postavené krby a kamna jsou vysoké kvality a zaručují tak pro vás trvalou hodnotu.

Nakupujte u odborníků

Nakupujte u odborníků

Máme mnohaleté zkušenosti se stavbami krbů a kamen. Díky tomu víme, jak krb nebo kamna nejlépe konstruovat, aby optimálně plnil svou funkci.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení