Před Vánoci jsme byli pozváni k jednomu z našich zákazníků, kterému jsme v roce 2020 stavili krb. V tomto případě šlo o sálavý krb s třístrannou krbovou vložkou Hoxter UKA 56/50/56/52h.

Zákazník již má téměř dokončený interiér svého nového domu a tak jsme si mohli pořídit pár fotek našeho díla. Na míru zhotovený spodní a horní parapet kolem skla krbové vložky je zhotoven z oceli tloušťky 8 mm, ostění pak z oceli tloušťky 5 mm. Všechny ocelové prvky byly lakovány do odstínu kovářská čerň.

Horní odvětrávací designová štěrbina, rovněž zhotovená na míru z oceli tloušťky 5 mm, musela být v tomto případě instalována nejen z estetických důvodů (přání zákazníka), ale rovněž i z funkčních důvodů. Pomáhá totiž odvádět část tepla z komory krby z důvodu nedostatečných teplosměnných ploch. Jednoduše řečeno, aby mohl zůstat krb kompaktním, pomohli jsme si odvětrávací štěrbinou.  

Komplexní služby

Komplexní služby

Poradenství, návrhy krbů a kamen, realizace na klíč, nerezové komíny, speciální kamnářské materiály

Trvalá hodnota

Trvalá hodnota

Prodáváme krbové vložky a kamna pouze od prověřených výrobců. Námi postavené krby a kamna jsou vysoké kvality a zaručují tak pro vás trvalou hodnotu.

Nakupujte u odborníků

Nakupujte u odborníků

Máme mnohaleté zkušenosti se stavbami krbů a kamen. Díky tomu víme, jak krb nebo kamna nejlépe konstruovat, aby optimálně plnili svou funkci.