Vážení zákazníci, od 8.7. do 19.7. je náš showroom v Lípě u Zlína z důvodu čerpání dovolené uzavřen. Expedice vašich objednávek je však i po tuto dobu zajištěna! S dotazy ohledně krbů a kamen se můžete obracet na Jiřího Jurčáka (tel. 777733335, jiri.jurcak@krbyjurcak.cz), ohledně ostatního sortimentu a vašich objednávek přes e-shop na Zuzanu Ventrčovou (tel. 733352320, zuzana.ventrcova@krbyjurcak.cz). Děkujeme za pochopení. Za tým KRBY Jurčák, Petr Jurčák

Pro letošní grilovací sezónu jsme pro vás zařadili opravdový Mercedes mezi plynovými grily: kvalitní kanadské plynové grily Broil King.

BROIL KING - TO NENÍ JEN MARKETINGOVÁ ZNAČKA

To jsou plynové grily, které se vyrábí ve značkových továrnách v USA a Kanadě. To jsou poctivé produkty z nejkvalitnějších materiálů.

Broil King má ve své široké nabídce klasické plynové grily, dále plynové grily pro vestavbu a peletové grily. V naší e-shopové nabídce se budem zabývát výhradně klasickými "plyňáky".

Plynový gril můžete vybírat z řady Imperial, Regal, Baron, Crown, Monarch, Royal, Gem a letošní novinkovou řadou je Royal Shadow.

Většina plynových grilů Broil King prošla inovací a disponují tzv. PGT systémem. Co je PGT systém? Tento vyjímečný grilovací systém byl vyvinut tak, aby každý mohl docílit skvělých výsledků grilování bez ohledu na to, jaký model grilu si vyberete. Legendární grilovací systém vám dává možnost vařit na grilech v jakémkoli stylu. Můžete připravovat dokonalé steaky, drůbež nebo péct i dezerty. PGT je složen z pěti prvků: Grilovací box, rošty, kryty hořáků, samotné hořáky, ovládací prvky ventilů.

  • Grilovací box - Je vyroben z tlakově litého hliníku, smaltované oceli a ušlechtilé nerezové oceli. Tyto odolné grilovací boxy poskytují vynikající zadržování tepla a dlouhou životnost.
  • Grilovací rošty - Zajišťují vynikající retenci tepla a velmi dobře fungují také při tvorbě chuti a zachování šťavnatosti pokrmu. Těžké litinové rošty mají dvě strany. Jedna strana je špičatá pro perfektní steakové „značky“, zatímco druhá strana má drážky pro nepřetržité „podlévání“. Silné mřížky z nerezové oceli se velmi snadno čistí a poskytují dlouhou životnost.
  • Flav-R-Wave kryty hořáků - Grilovací systém Flav-R-Wave ™ z nerezové oceli zajišťuje vynikající distribuci tepla po celém povrchu grilu a chrání hořáky před kapajícím tukem. Tuk který spadne na Flav-R-Wave™, se okamžitě odpaří. Pára vytvořená tímto procesem, která následně ulpívá na grilovaném pokrmu vytváří onu nezaměnitelnou chuť grilování.
  • Robustní hořáky - Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli. Patentované hořáky Broil King® s velkým průměrem trubice poskytují dvě řady plamenů pro rovnoměrné rozložení tepla.
  • Ovládací ventily - Linear-Flow™ – ventily se 180° ovládacími knoflíky Sensi-Touch™ vám poskytnou dokonalou regulaci tepla, což vám umožní nastavit váš gril na perfektní teplotu pro grilování, pečení nebo pomalé vaření.

Jaké jsou vlastně předosti plynových grilů Broil King? Čím jsou vlastně tak vyjímečné?

Výrobce nešetří na materiálech komponent. Celá konstrukce včetně roštů jsou z robustních materiálů. Prostory mezi hořáky nejsou tak velké jako u konkurenčních grilů (mnohem lépe "zpracováváte" teplo).

Broil King BBQ plynové grily nabízí širokou škálu doplňků. Splňte si sen o dokonalé venkovní kuchyni.

Vlastní kamenná prodejna a sklad

Vlastní kamenná prodejna a sklad

v Lípě u Zlína, k vidění krbové vložky, kamna, grily a další

Působíme po celé ČR

Působíme po celé ČR

krby stavíme po celé ČR

Komplexní kamnářské služby

Komplexní kamnářské služby

od návrhu po realizaci

Tým odborníků

Tým odborníků

vždy připraven vám poradit s výběrem krbu, kamen, grilu, materiálů nebo příslušenství