Zveme vás na předváděcí akci Hoxter, Big Green Egg, Rizzoli a Alfa Forni, bližší informace a registrace zde.

Na odpoledne 16. června 2023 od 13:00 pro vás připravujeme prezentaci krbových vložek Hoxter. Zároveň vám přímo v akci představíme legendární keramické kamada grily Big Green Egg, plynové grily Rösle Videro a jako absolutní novinku v našem sortimentu - domácí pizza pec Alfa Forni! K vidění a osahání bude rovněž špičkový sporák z dílny firmy Rizzoli. 

Přijeďte k nám do Lípy u Zlína a sami se přesvědčte o kvalitách krbových vložek Hoxter. Budeme připraveni zodpovědět všechny vaše otázky. K vidění a osahání bude hned několik modelů teplovzdušných a teplovodních krbových vložek s výměníkem s různými tvary prosklení (rovné prosklení, rohové, třístranné atd.), s dvířky na pantech i s horním zdvihem.

Pro zájemce o moderní sporák bude vystaven model N 94 Country od firmy Rizzoli z Jižního Tyrolska.

A protože užitečné se má spojovat i s příjemným, kromě krbových vložek Hoxter si budete moci prohlédnout špičkové keramické grily Big Green Egg a plynové grily Rösle Videro. Několik grilů bude během akce v provozu pod taktovkou zkušených profesionálů. Nebojte, hlady nebudete! Pro všechny návštěvníky bude připraveno degustační menu, které v tuto chvíli ladíme. 

Nově vám také představíme domácí pizza pec italské značky Alfa Forni a těšit se tak můžete na luxusní pizzu jako z Itálie.

Celá akce je pro vás samozřejmě zdarma a koná se za každého počasí. K přihlášení prosíme vyplňte formulář níže na této stránce.

Těšíme se na hojnou účast a na příjemné odpoledne!

width="800"
width="800"
width="800"

Registrací souhlasíte s poskytnutím svých osobních údajů a berete na vědomí, jakým způsobem osobní údaje zpracováváme.

Vlastní kamenná prodejna

Vlastní kamenná prodejna

v Lípě u Zlína na ploše téměř 100 m2

Působíme po celé ČR

Působíme po celé ČR

krby stavíme po celé ČR

Komplexní kamnářské služby

Komplexní kamnářské služby

poradenství, realizace, prodej

Tým odborníků

Tým odborníků

vždy připraven vám poradit s výběrem krbu, kamen, grilu, materiálů nebo příslušenství

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení