HOXTER HAKA 37/50W

Doprava zdarma Doporučujeme

Hoxter

Nejmenší krbová vložka z řady teplovodních vložek, to je HOXTER HAKA 37/50W s klasickým rovným prosklením od renomovaného českého výrobce. Více

Výrobce: Hoxter Kód produktu: HOX-H1000037

Záruka: 2 roky na mechanické díly a díly v kontaktu s ohněm, 5 let na korpus vložky

V případě Vašeho zájmu o tuto krbovou vložku vyplňte prosím formulář Nezávazná poptávka, nebo nás kontaktujte telefonicky či mailem. Obratem Vám sdělíme bližší informace, cenu a dostupnost.

HOXTER HAKA 37/50W je krbová vložka s teplovodním výměníkem, rovným prosklením, čistým designem, robustní konstrukcí a inovativní technikou.

Princip fungování teplovodního krbu

Horké spaliny předávají energii do vody pomocí výměníku zabudovaném v krbové vložce. Voda z teplovodního výměníku ohřátá na 70-80 °C proudí do akumulační nádrže. Zde se ukládá a v případě potřeby se využívá k ohřevu radiátorů, podlahovému topení a ohřevu teplé užitkové vody. Teplovodní krb poskytuje zdroj energie pro vytápění celého domu a ohřev teplé užitkové vody nezávisle na dalších zdrojích energie.

Komfort čistého skla

Čistota pohledového skla patří při vývoji produktů Hoxter k největším prioritám. Systém vedení spalovacího vzduchu je zkonstruován tak, aby vzduch přiváděný do topeniště proudil kolem pohledového skla. Proud vzduchu tak vytváří dynamickou vzduchovou clonu, která unáší částice sazí a prachu zpět do topeniště.

Snadné ovládání

Topeniště produktů Hoxter jsou natolik těsná, že oheň okamžitě reaguje na sebemenší pohyb ovládací páčky. Vysoká provozní teplota v topeništi nijak neovlivňuje bezpečnost a komfort ovládání. Ovládací prvky jsou konstrukčně navrženy tak, aby se během provozu přirozeně ochlazovaly. Tento efekt je umocněn použitím vhodných materiálů, jako je nerezová ocel. Pozadu přitom nezůstal ani design ovládacích prvků a jednoduchost obsluhy. Vyznačují se čistými tvary a intuitivním ovládáním.

Individuální design

Přejete si světlou nebo tmavou šamotovou vyzdívku? A pokud tmavou, tak v celém svém objemu, nikoli pouze na povrchu! Kličku dveří a páčku ovládání vzduchu můžete mít z nerezové oceli nebo s černou teflonovou povrchovou úpravou, kličku dveří navíc pružinovou, nebo plochou. Široké portfolio krycích rámečků včetně rozměrů na objednávku. Přizpůsobte svůj krb originalitě vaší stavby!


 

Parametry

Typ krbové vložky Teplovodní
Způsob prosklení Dvojité prosklení
Tvar prosklení Rovné prosklení
Způsob otevírání Do strany
Výška dvířek 501 mm
Šířka dvířek 373 mm
Zadní přikládání Ne
Teplovodní výměník Ano
Energetický štítek A+
Možnost použití v uzavřené akumulační obestavbě Ano
Jmenovitý výkon 8 kW
Jmenovitý výkon teplovodního výměníku 5,6 kW
Minimální účinnost 80 %
Potřebný tah komína 12 Pa
Potřebné množství vzduchu pro hoření 20 m3/h
Průměrná teplota spalin na výstupu 184 °C
Rozdělení užitného tepla - krbová vložka (min.) 16 %
Rozdělení užitného tepla - pohledové sklo (min.) 14 %
Rozdělení užitného tepla - voda 70 %
Rozměr topeniště - šířka 305 mm
Rozměr topeniště - hloubka 355 mm
Průměr přívodu vzduchu pro hoření 125 mm
Průměr kouřovodu 150 mm
Průměr kouřového hrdla 150 mm
Hmotnost 199 kg
Hoxter

O společnosti HOXTER

Hoxter, český výrobce teplovzdušných a teplovodních krbových vložek a akumulačních kamen je v branži výroby krbů a kamen synonymem pro kvalitu a preci ... Více
Při splnění podmínek definovaných § 48 a § 49 zákona 235/2004 Sb., o DPH (zejména dodržení podmínky maximální podlahové plochy 120 m² u bytu, resp. 350 m² u rodinného domu), vám v případě montáže nebo stavby bude na zboží aplikováno DPH ve snížené sazbě 15 %.
Je pro nás nezbytné znát místo, kde máme montáž daného produktu provést. Uveďte prosím adresu nemovitosti, pokud má přiděleno číslo popisné. Pokud daná nemovitost zatím číslo popisné nemá přiděleno, uveďte číslo příslušné parcely a katastrálního území.
Odesláním souhlasíte s poskytnutím svých osobních údajů a berete na vědomí, jakým způsobem osobní údaje zpracováváme.

Zvýrazněná pole jsou povinná

Komplexní služby

Komplexní služby

Poradenství, návrhy krbů a kamen, realizace na klíč, komíny, servis, nebo jen prostý nákup v našem e-shopu - to vše u nás najdete!

Trvalá hodnota

Trvalá hodnota

Prodáváme krbové vložky a kamna pouze od prověřených výrobců. Námi postavené krby a kamna jsou vysoké kvality a zaručují tak pro vás trvalou hodnotu.

Nakupujte u odborníků

Nakupujte u odborníků

Nejdříve jsme roky sbírali zkušenosti se stavbami krbů a kamen. Tak jsme poznali, co je pro váš krb či kamna dobré. A to vám nyní můžeme nabídnout i prostřednictvím našeho e-shopu.