Krbové nářadí BOOM-2


Red Anvil

Dvoudílná krátká volně stojící krbová souprava s lopatkou a koštětem Red Anvil BOOM-2 se stojanem z nerezové oceli. Více

Výrobce: Red Anvil Kód produktu: RA-BOOM1

Vaše cena: 3 015 Kč s DPH
Zvolte si, prosím, variantu
Varianta neexistuje, zvolte prosím jinou variantu.
Dřevěná - přírodní bukDřevěná - olejovaný dubDřevěná - olejovaný ořechNerezová ocelBílá ocelČerná ocel
ks

Ručně vyrobené krbové nářadí Red Anvil patří k tomu nejlepšímu, co současný trh nabízí. Kombinace leštěné oceli s dřevěnými a porcelánovými prvky prodchne každý interiér známkou luxusu a špičkového provedení do toho nejmenšího detailu.

Dvoudílná krátká krbová souprava s lopatkou a koštětem Red Anvil BOOM-2. Na volně stojícím rámu vyrobeném z nerezové oceli jí lze umístit kdekoli. Koště je vyrobeno z palmových vláken Arrenga zpomalující hoření, lopatka má obdélníkový tvar. Rukojeť je možné volit z následujících materiálů:

  • nerezová ocel
  • bílá ocel
  • černá ocel
  • dřevěná - olejovaný dub
  • dřevěná - olejovaný ořech
  • dřevěná - přírodní buk

Délka nástrojů: 30 cm

Parametry

Součásti sady Lopatka, Smetáček
Délka nástrojů 30 cm
Výška 31 cm
Šířka 16 cm
Hloubka 16 cm
Možnost montáže na zeď NE
Komplexní služby

Komplexní služby

Poradenství, návrhy krbů a kamen, realizace na klíč, komíny, servis, nebo jen prostý nákup v našem e-shopu - to vše u nás najdete!

Trvalá hodnota

Trvalá hodnota

Prodáváme krbové vložky a kamna pouze od prověřených výrobců. Námi postavené krby a kamna jsou vysoké kvality a zaručují tak pro vás trvalou hodnotu.

Nakupujte u odborníků

Nakupujte u odborníků

Nejdříve jsme roky sbírali zkušenosti se stavbami krbů a kamen. Tak jsme poznali, co je pro váš krb či kamna dobré. A to vám nyní můžeme nabídnout i prostřednictvím našeho e-shopu.