Krbový vysavač Lienbacher 21.06.096.0

-38%

Lienbacher

Vysavač popela s oklepem a kovovým filtrem Lienbacher. Více

Výrobce: Lienbacher Kód produktu: LI-21.06.096.0

Vaše cena: 1 434 Kč s DPH
Běžná cena 2 327 Kč, Ušetříte 38% (893 Kč)
Na dotaz - Zeptejte se nás a my Vám obratem zjistíme dostupnost u výrobce.
ks

Máte doma krb či kamna a chcete mít vždy kolem něj dokonale uklizeno? V tom případě je pro vás připraven tento výkonný a hlavně všestranný vysavač popela od společnosti Lienbacher, se kterým můžete bez obav vysávat studený popel.

Tento vysavač můžete použít i na vysávání nečistot v grilech a dokonce i v dílně. Můžete tedy vysávat všechny druhy nečistot jako je hlína, písek, sklo, hobliny a podobné hrubší nečistoty. 

Hygienické čištění zaručuje vícenásobný systém vzduchového filtru včetně kovového filtru pro větší ochranu motoru. Uživatele jistě potěší přítomnost oklepu filtru.

Pro snadný transport je vysavač vybaven velkými kolečky. To vše z něj dělá univerzálního pomocníka do každé domácnosti.

Parametry

Obsah 18 l
Příkon 1200 W
Napájení 220 V
Délka přívodního kabelu 250 cm
Délka hadice 150 cm
Komplexní služby

Komplexní služby

Poradenství, návrhy krbů a kamen, realizace na klíč, komíny, servis, nebo jen prostý nákup v našem e-shopu - to vše u nás najdete!

Trvalá hodnota

Trvalá hodnota

Prodáváme krbové vložky a kamna pouze od prověřených výrobců. Námi postavené krby a kamna jsou vysoké kvality a zaručují tak pro vás trvalou hodnotu.

Nakupujte u odborníků

Nakupujte u odborníků

Nejdříve jsme roky sbírali zkušenosti se stavbami krbů a kamen. Tak jsme poznali, co je pro váš krb či kamna dobré. A to vám nyní můžeme nabídnout i prostřednictvím našeho e-shopu.