Nordpeis Salzburg M II + 1

Doprava zdarma

Nordpeis

Druhá generace akumulačních kamen Nordpeis Salzburg M II + 1 ve variantě s 1 akumulačním nástavcem navíc nabízí příjemné sálavé teplo mnoho hodin po dohořívání z pouhých 3 až 5 dávek paliva. Čistý design, moderní „ostré“ hrany, jedna vícefunkční klapka - to vše dělá z kamen Salzburg M II + 1 jeden z nejoblíbenějších modelů. Více

Výrobce: Nordpeis Kód produktu: NP-SAL-MII+1

Záruka: 60 měsíců

Vaše cena: 115 430 Kč s DPH
Zvolte si, prosím, variantu

Na dotaz - Zeptejte se nás a my Vám obratem zjistíme dostupnost u výrobce.
ks

Druhá generace akumulačních kamen Nordpeis Salzburg M II + 1 ve variantě s 1 akumulačním nástavcem navíc nabízí příjemné sálavé teplo mnoho hodin po dohořívání z pouhých 3 až 5 dávek paliva. Čistý design, moderní „ostré“ hrany, jedna vícefunkční klapka - to vše dělá z kamen Salzburg M II + 1 jeden z nejoblíbenějších modelů. Kamna jsou vyrobeny z vysoce kvalitního betonového modulárního systému určeného k opláštění kamen a z vnitřního akumulačního materiálu PowerStone.

Základním principem akumulačních kamen řady Salzburg je několikahodinové natápění kamen menšími dávkami paliva. Akumulační kamna se liší od ostatních kamen schopností akumulovat teplo a po dlouhou dobu je rovnoměrně sálat do místnosti.

Upozornění: Díly stavebnice z lehčeného betonu jsou dodávány bez povrchové úpravy, tzn. jsou dodávány v barvě přírodního betonu. Po sestavení a zatmelení krbu je lze natřít minerální malířskou barvou v libovolném odstínu (barva odolná vyšším teplotám). Ta však není součástí dodávky, aby si každý mohl zvolit odstín barvy dle svého uvážení.

Parametry

Typ paliva Kusové dřevo
Opláštění ShapeStone Light
Jmenovitý výkon 2,7 kW
Délka polen 30 cm
Doporučená dávka paliva 2,3 kg
Minimální účinnost 85 %
Potřebný tah komína 12 Pa
Průměr přívodu vzduchu pro hoření 100 mm
Průměr kouřovodu 150 mm
Vývod kouřovodu Horní, Zadní, Boční
Průměr kouřového hrdla 150 mm
Výška 1805 mm
Šířka 680 mm
Hloubka 480 mm
Hmotnost 725 kg

O společnosti Nordpeis

V kamnech Nordpeis se snoubí tradice s moderní funkčností. Ať už jde o krbová kamna, akumulační kamna nebo krbové sestavy, jejich kvalita, inovativní ... Více
V případě, že máte zájem o montáž vybraného produktu, vyplňte prosím níže uvedený formulář. Na jeho základě Vás budeme kontaktovat s na míru připravenou cenovou nabídkou. Při objednání produktu s montáží a současném splnění podmínek zákona o DPH získáte produkt se slevou 6 % díky možnosti uplatnit sníženou sazbu DPH ve výši 15 %!
Při splnění podmínek definovaných § 48 a § 49 zákona 235/2004 Sb., o DPH (zejména dodržení podmínky maximální podlahové plochy 120 m² u bytu, resp. 350 m² u rodinného domu), vám v případě montáže nebo stavby bude na zboží aplikováno DPH ve snížené sazbě 15 %.
Je pro nás nezbytné znát místo, kde máme montáž daného produktu provést. Uveďte prosím adresu nemovitosti, pokud má přiděleno číslo popisné. Pokud daná nemovitost zatím číslo popisné nemá přiděleno, uveďte číslo příslušné parcely a katastrálního území.
Odesláním souhlasíte s poskytnutím svých osobních údajů a berete na vědomí, jakým způsobem osobní údaje zpracováváme.

Zvýrazněná pole jsou povinná

Komplexní služby

Komplexní služby

Poradenství, návrhy krbů a kamen, realizace na klíč, komíny, servis, nebo jen prostý nákup v našem e-shopu - to vše u nás najdete!

Trvalá hodnota

Trvalá hodnota

Prodáváme krbové vložky a kamna pouze od prověřených výrobců. Námi postavené krby a kamna jsou vysoké kvality a zaručují tak pro vás trvalou hodnotu.

Nakupujte u odborníků

Nakupujte u odborníků

Nejdříve jsme roky sbírali zkušenosti se stavbami krbů a kamen. Tak jsme poznali, co je pro váš krb či kamna dobré. A to vám nyní můžeme nabídnout i prostřednictvím našeho e-shopu.