ROMOTOP IMPRESSION C 2G L 67.61.34.21

Doprava zdarma

Romotop

Krbová vložka Romotop IMPRESSION C 2G L 67.61.34.21 s třístranným prosklením, děleným sklem a výsuvnými dvířky. Krbová vložka s neobvykle vysokým třístranným prosklením. Více

Výrobce: Romotop Kód produktu: ROM-IC2LF-21

Záruka: 24 měsíců

Vaše cena: 83 974 Kč s DPH
Zvolte si, prosím, variantu
Varianta neexistuje, zvolte prosím jinou variantu.
Odnímatelná ImpressionPevná Impression
Světlá (IC2LF TOP02)Tmavá (IC2LF TOP01)
ks
Klička dveříVystýlka topeniště Dostupnost Cena s DPH Množství
Krbová vložka Romotop Impression C 2G L 67.61.34.21 - přírodní šamot Odnímatelná Impression Světlá (IC2LF TOP02) Do 2 týdnů 83 974 Kč
Krbová vložka Romotop Impression C 2G L 67.61.34.21 - přírodní šamot Odnímatelná Impression Tmavá (IC2LF TOP01) Do 2 týdnů 88 209 Kč
Krbová vložka Romotop Impression C 2G L 67.61.34.21 - přírodní šamot Pevná Impression Světlá (IC2LF TOP02) Do 2 týdnů 84 809 Kč
Krbová vložka Romotop Impression C 2G L 67.61.34.21 - přírodní šamot Pevná Impression Tmavá (IC2LF TOP01) Do 2 týdnů 89 044 Kč

Krbová vložka Romotop IMPRESSION C 2G L 67.61.34.21 dokáže díky neobvykle vysokému třístrannému prosklení maximálně předat teplo do prostoru a rozzářit celý interiér záblesky ohně. Rádi ladíte interiér do sebemenších detailů? Vyberte si barvu šamotové spalovací komory – natur nebo černou! Použití inovativní konstrukce a špičkových materiálů je samozřejmostí.

Krbové vložky IMPRESSION mají nadstandardně vysoké, designově potištěné třístranné prosklení pro jedinečný požitek z ohně. Třístranné prosklení je tvořeno ze dvou třech částí. O snadný, tichý a přesný chod výsuvu dvířek se postará nejnovější systém pojezdů SILENT LIFT. Výsuv dvířek je zajištěn pomocí odnímatelné kliky s možností výměny za kliku pevnou

Můžete si vybrat černou nebo natur barvu spalovací komory s možností změny na roštové topeniště. Vložky jsou určeny pro akumulační i konvekční provoz. Inovativní systém vedení spalin DOUBLE SPIN zvyšuje účinnost a ekologičnost krbové vložky. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je sklo dvířek omýváno a tak nedochází k usazování nečistot. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem.

Vložka disponuje systémem centrálního přívodu externího vzduchu, který lze pohodlně napojit pomocí otočného kolene AIRBOX. Ke krbovým vložkám je možné dokoupit boční a horní akumulační sady MAMMOTH, které prodlouží dobu sálání tepla o více než 12 h.

Poznámka:

Uvedené parametry jsou platné pro provoz krbové vložky s přímým napojením na komín. Parametry v případě provozu s připojenou akumulační masou naleznete v technickém listu.

Ke krbové vložce lze z naší nabídky přiobjednat další příslušenství, jako je konvekční opláštění, nosný a podpůrný rám, krycí rám, nebo sestava roštu. Veškeré příslušenství naleznete níže v rámci sekce Příslušenství.

Náš tip:

Tuto krbovou vložku lze provozovat s připojenou akumulační masou, která nabízí možnost značně zvýšit akumulační výkon zařízení. Akumulační krb nabízí akumulaci tepla a zdravé sálavé teplo. Hodinový výkon je u tohoto typu krbu nižší a interval přikládání delší. Horké spaliny proudí z topeniště do připojené akumulační masy, která může být nasazena na krbové vložce nebo vedle ní. Akumulační masa je těžký materiál, který je schopen absorbovat a akumulovat teplo ze spalin. Naakumulované teplo se z akumulační masy následně pozvolna uvolňuje sáláním do pláště krbu a dále do místnosti.

Máte-li zájem o provoz této krbové vložky s akumulační sadou, kontaktujte nás. Pomůžeme vám s potřebným propočtem a návrhem vhodně dimenzovaného a naprojektovaného akumulačního systému.

Parametry

Typ krbové vložky Teplovzdušná
Tvar prosklení Třístranné prosklení
Způsob otevírání Horní výsuv
Výška dvířek 556 mm
Šířka dvířek 675 mm
Hloubka dvířek 348 mm
Zadní přikládání Ne
Teplovodní výměník Ne
Energetický štítek A+
Možnost použití v uzavřené akumulační obestavbě Ano
Jmenovitý výkon 10,3 kW
Minimální regulovatelný výkon 5,2 kW
Maximální regulovatelný výkon 13,4 kW
Minimální účinnost 82 %
Potřebný tah komína 12 Pa
Potřebné množství vzduchu pro hoření 37,5 m3/h
Průměrná teplota spalin na výstupu 330 °C
Rozměr topeniště - šířka 484 mm
Rozměr topeniště - hloubka 237 mm
Průměr přívodu vzduchu pro hoření 150 mm
Průměr kouřovodu 180 mm
Výška 1625 mm
Šířka 786 mm
Hloubka 610 mm
Hmotnost 271 kg
Komplexní služby

Komplexní služby

Poradenství, návrhy krbů a kamen, realizace na klíč, nerezové komíny, speciální kamnářské materiály

Trvalá hodnota

Trvalá hodnota

Prodáváme krbové vložky a kamna pouze od prověřených výrobců. Námi postavené krby a kamna jsou vysoké kvality a zaručují tak pro vás trvalou hodnotu.

Nakupujte u odborníků

Nakupujte u odborníků

Máme mnohaleté zkušenosti se stavbami krbů a kamen. Díky tomu víme, jak krb nebo kamna nejlépe konstruovat, aby optimálně plnili svou funkci.