Děláme své řemeslo tak, aby každý náš zákazník byl maximálně spokojen. Že se nám to daří můžeme doložit například následujícími referencemi našich zákazníků.

Děkujeme panu Jurčákovi a celému týmu KRBY Jurčák s.r.o. za skvěle odvedenou práci. Při dodání a instalaci krbové vložky Hoxter ECKA 67/45/51 s individuálním dřevníkem postupovali profesionálně a práci provedli precizně. Doporučujeme! Radek a Markéta, Zlín
Práci pánů bratrů Jurčáků jsme sledovali na internetu dlouhou dobu. Vždy byl výsledek dokonalý a komentáře majitelů nových krbů vždy vyjadřovaly spokojenost s výsledkem práce této firmy. Proto když přišel čas na rozhodnutí, kdo bude stavět krb v našem novém domě, neváhali jsme a oslovili právě pana Jurčáka. Měli jsme jasnou představu o tom, jak má krb vypadat a co od něj čekáme co se týká otopných vlastností. Nic víc. Od samého počátku byla komunikace s panem Jurčákem naprosto bezproblémová. Jeho dokonalá znalost problematiky a řemeslná zručnost daly možnost vzniknout srdci našeho nového domu. Věřím, že krb výraznou měrou přispěje k rodinné pohodě našeho nového domova. Krbová vložka HOXTER HAKA 63/51, obestavba komplet akumulační, topící do všech stran.  Děkujeme, Romana a Lukáš Vaculovi
Rychlost, preciznost, na co sáhnu, to dokážu... Tak bych charakterizovala pana Jurčáka, který nám v rámci rekonstrukce našeho rodinného domu stavil teplovzdušný krb s rohovou krbovou vložkou HOXTER ECKA 67/45/51h. Krb krásně funguje, dělá nám jen radost, takže panu Jurčákovi děkujeme!
Na pana Jurčáka jsem narazil náhodou na Facebooku a přesvědčil mě od začátku vynikající komunikací a znalostí problematiky. Dodržel naši představu o vzhledu rohového moderního krbu s vložkou HOXTER ECKA 67/45/51h a navrhl i vlastní vylepšení. Samotná realizace proběhla naprosto bezproblémově a s výsledkem jsme velmi spokojeni. Firmu pana Jurčáka mohu jen doporučit.
Touto cestou chci poděkovat panu Jurčákovi a jeho bratrovi za jejich opravdu kvalitně odvedenou práci na našem rodinném domě, který je ve výstavbě a kde prováděli obestavbu krbové vložky HOXTER HAKA 63/51a s ocelovými prvky. Jde vidět, že si pan Jurčák dává záležet na detailech jako je dotažení omítky k ocelovým prvkům apod. Nezbývá mi nic jiného než hodnotit jejich práci na výbornou a doufám, že si tento standart zachová i nadále.  Děkujeme, Jirka a Silva
Komplexní služby

Komplexní služby

Poradenství, návrhy krbů a kamen, realizace na klíč, nerezové komíny, speciální kamnářské materiály

Trvalá hodnota

Trvalá hodnota

Prodáváme krbové vložky a kamna pouze od prověřených výrobců. Námi postavené krby a kamna jsou vysoké kvality a zaručují tak pro vás trvalou hodnotu.

Nakupujte u odborníků

Nakupujte u odborníků

Máme mnohaleté zkušenosti se stavbami krbů a kamen. Díky tomu víme, jak krb nebo kamna nejlépe konstruovat, aby optimálně plnili svou funkci.