Teplovodní krby kloubí dokonale dvě věci: pocity a emoce z pohledu na oheň s užitnými vlastnostmi a funkcí. Díky teplovodním výrobkům významně ušetříte náklady na vytápění a k tomu si užíváte pohody u krásného hoření. Moderní teplovodní krby jsou opatřeny velkým pohledovým sklem a nabízí tak úžasný pohled do plamenů. Teplovodní krby vynikají v tom, že pokud máte správně instalovaný teplovodní krb s akumulační nádrží, dokážete až 80 % tepelné energie uložit právě do akumulační nádrže a odebírat ji přesně kdy potřebujete. Energii z nádrže je možné využít nejen pro vytápění radiátory či podlahovým vytápěním, ale také pro ohřev teplé vody pro běžné používání.

Dalším kouzlem teplovodního krbu je, že lze velikostí akumulační nádrže určit objem akumulace a okamžitý výkon zdroje tepelné energie (krbové vložky). Různými kombinacemi těchto zařízení tak lze vytvořit topný systém, v němž stačí topit třeba jen pár hodin denně a pokryjí se kompletní tepelné ztráty domu.

Komplexní služby

Komplexní služby

Poradenství, návrhy krbů a kamen, realizace na klíč, nerezové komíny, speciální kamnářské materiály

Trvalá hodnota

Trvalá hodnota

Prodáváme krbové vložky a kamna pouze od prověřených výrobců. Námi postavené krby a kamna jsou vysoké kvality a zaručují tak pro vás trvalou hodnotu.

Nakupujte u odborníků

Nakupujte u odborníků

Máme mnohaleté zkušenosti se stavbami krbů a kamen. Díky tomu víme, jak krb nebo kamna nejlépe konstruovat, aby optimálně plnili svou funkci.