Teplovzdušné krby fungují na principu proudění vzduchu. Ten vstupuje spodní mřížkou do komory krbu, ohřívá se o rozpálené kovové tělo krbové vložky a vystupuje horní ventilační mřížkou zpět do místnosti. Po odevzdání tepelné energie do stěnových a stropních konstrukcí začíná ochlazený vzduch klesat a vrací se do komory krbu opět spodní ventilační mřížkou. Tento princip je jedním z hlavních rozdílů oproti akumulačním sálavým stavbám využívajícím zdravé, bezprašné sálání tepelné energie. Akumulační krby mají v porovnání s teplovzdušnými krby mnohem nižší hodinový výkon.

U nás jistě naleznete teplovzdušnou krbovou vložku, která veškerými svými parametry splní všechny požadavky na stavbu vašeho krbu. Nabízíme pouze krbové vložky od námi prověřených výrobců, jako je Hoxter, Spartherm, Brunner, a další. S těmito výrobci máme praktické zkušenosti, protože jsme nejen prodejci, ale krby také stavíme na klíč. Pokud si ale přece jenom nebude vědět rady, obraťte se na nás, rádi vám s výběrem pomůžeme.

Komplexní služby

Komplexní služby

Poradenství, návrhy krbů a kamen, realizace na klíč, nerezové komíny, speciální kamnářské materiály

Trvalá hodnota

Trvalá hodnota

Prodáváme krbové vložky a kamna pouze od prověřených výrobců. Námi postavené krby a kamna jsou vysoké kvality a zaručují tak pro vás trvalou hodnotu.

Nakupujte u odborníků

Nakupujte u odborníků

Máme mnohaleté zkušenosti se stavbami krbů a kamen. Díky tomu víme, jak krb nebo kamna nejlépe konstruovat, aby optimálně plnili svou funkci.